פספורט כארד – ביטוח נסיעות לחול במסלול מותאם

כל לקוח המעוניין לרכוש פוליסת ביטוח, באופן טבעי היה מעדיף לרכוש פוליסה המותאמת עבורו באופן ספציפי או עד כמה שניתן. פוליסה זו מעניקה את התמורה המלאה לערך שלה. במקום לשלם כסף עבור מוצר שאיננו מותאם באופן אישי וכולל דברים שהוא לא בהכרח זקוק להם ולהבדיל, איננו מקבל בדיוק את מה שהוא צריך, הרי שהוא יכול לרכוש פוליסה מותאמת על פי הצרכים שלו.

אחת הדוגמאות הטובות לכך אפשר למצוא במסגרת פוליסות ביטוח נסיעות לחו"ל. פוליסה זו, כידוע מיועדת עבור נוסעים אשר יוצאים את גבולות הארץ ונמצאים מחוץ לשטחה במשך ימים, שבועות או מעבר לכך. הפוליסה מעניקה כיסויים עבור הוצאות במקרה של פרוצדורות רפואיות וכן עבור אובדן או גניבת כבודה.

אחת המובילות בתחום זה היא פספורטכארד המציעה ללקוחות שלה פוליסות עם מגוון רחב של כיסויים, כולל אפשרות חילוץ והצלה, הטסה רפואית, ועוד שורה ארוכה של אפשרויות שונות ומגוונות. הפוליסה גם כוללת אפשרות ייחודית לשלם על ההוצאות השונות באופן מיידי באמצעות כרטיס אשראי ייחודי, כך שהמבוטח לא צריך להוציא שום סכום מכיסו.

דרך פספורט כארד אפשר לרכוש גם פוליסות מותאמות באופן אישי לצרכים של המבוטח. כך הוא נהנה מתמורה בעלת ערך באופן מלא. כלומר, הוא לא מקבל פוליסה שלא תשרת אותו או שיהיו בה דברים שהוא לא צריך ובכל זאת ישלם עליהם.

דוגמאות למסלולים מותאמים ספציפיים למבוטחים

ישנם מספר דוגמאות למסלולים ייעודיים עבור מטיילים הכוללים התייחסות ספציפית בהתאם לאופי המסלול.

לדוגמא, מסלול ספורט אתגרי. זו פוליסה המיועדת לאנשים המבקשים לבצע פעילות של ספורט אתגרי בחו"ל. דוגמא טיפוס הרים, צלילה, אומגה, רכיבה ועוד. אלו פעילויות שיכולות לייצר נזקים רפואיים שונים שידרשו טיפולים במקום. הביטוח מכסה אותם בסכומים מסוימים. זה דבר לא שניתן למצוא בפוליסות אחרות, סטנדרטיות.

דוגמא נוספת היא ביטוח המיועדת למי שמבקש לעסוק בפעילות סקי באופן ספציפי וכן ישנה פוליסה בדגש למי שעוסק בסקי בעת שהותו בחו"ל, מעל גיל מסוים. כידוע מדובר על פעילות שיכולה להביא לתאונות ופציעות אשר יחייבו טיפולים שונים. הפוליסה תכסה אותה ואף תאפשר הטסה ארצה.

ישנן דוגמאות נוספות למסלולים ייחודים, כמו לדוגמא מסלול פוליסה מיוחד המיועד עבור תרמילאים בדרום אמריקה, המזרח הרחוק ובמקומות אחרים. זו פוליסה ששמה דגש על מקרים נפוצים של תאונות, חבלות, ומקרים אחרים שידרשו טיפול רפואי. כאן יהיה דגש מיוחד גם על חילוץ והצלה וגם על הטסה לישראל מתוך הבנה שכאן רמת הרפואה גבוהה יותר.

לסיכום, מי שמחפש פוליסת ביטוח בריאות לחו"ל אפקטיבית עם מסלול מיוחד עבורו, יכול למצוא דוגמאות שונות לכך. בין היתר, דרך חברת פספורט כארד המציעה מגוון רחב של אפשרויות בתנאים אופטימאליים לכל מבוטח ומבוטחת.

ביטוח